کارخانه پوشاک صنعتی

کارخانه پوشاک صنعتی AMMICOAT

کارخانه پوشاک صنعتی به عنوان یکی از مجموعه کارخانه‌های شرکت معدنی و صنایع معدنی ارزش آفرین واقع در شهرک صنعتی شماره دو کرمان، با هدف ارزش آفرینی و ارتقای سطح استانداردهای رایج در زمینه پوشاک صنعتی و تخصصی با بهره‌مندی از تکنولوژی به روز ماشین‌آلات برش و دوخت و با بکارگیری پرسنل مجرب، از طریق حذف واسطه‌ها و تعدیل قیمت، انواع البسه صنعتی و اداری استاندارد را تولید می‌نمایند. این کارخانه بر آن است تا بر پایه‌ی ساختار تخصصی و با ارزش آفرینی، جایگاهی معتبر و خوشنام را در میان تولیدکنندگان پوشاک صنعتی، به عنوان یک شرکت پیشرو کسب نموده و شریکی قابل اطمینان برای مشتریان باشد.‌ این مجموعه در حال حاضر تولید سالانه ۱۵۰ هزار دست پوشاک را محقق نموده و در صدد اجرای طرح‌های گسترش خود می‌باشد.

 

86
نیروی کار
40+
تنوع محصولات
150000
ظرفیت تولید سالانه

صنایع تحت پوشش

معدن

معدن

صنایع معدنی

صنایع معدنی

متالورژی

متالورژی

عمرانی و راه‌سازی

عمرانی و راه‌سازی

نفت، گاز و پتروشیمی

نفت، گاز و پتروشیمی
کارخانه پوشاک صنعتی “آمیکت” با تکیه بر تجربه شرکت ارزش‌آفرین در صنایع معدن، مواد معدنی و متالورژی، شناخت چشمگیری از نیاز پوشاک این صنایع کسب کرده و فعالیت خود را بر تامین پوشاک تخصصی و لباس کار صنعت معدن، متالورژی، فولاد و صنایع وابسته متمرکز کرده است. آمیکت با بررسی و شناسایی نیاز سایر صنایع مانند، عمران، حمل و نقل، اتومبیل‌سازی و… نیز خدمات طراحی، تولید و عرضه انواع پوشاک اداری و صنعتی را ارائه می‌نماید.

مدیر کارخانه پوشاک صنعتی - آقای مهندس بهنام ابراهیمی‌فر

مدیر کارخانه پوشاک صنعتی - آقای مهندس بهنام ابراهیمی‌فر
آقای مهندس بهنام ابراهیمی‌فر فارغ‌التحصیل رشته مهندسی نساجی از دانشگاه امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران) با 20 سال تجربه در تولید پوشاک و عضو هیئت موسس مجله نساجی امروز و عضو فعال جامعه متخصصین نساجی ایران